Бібліотека Теплодарського закладу ЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова

Наша бібліотека, як і школа, відкрита 1 вересня 1983 року. З того часу її користувачами були більше трьох тисяч читачів

Про бібліотеку

Користувачами бібліотеки є не тільки учні, а й всі педагоги нашої школи і навіть деякі батьки наших учнів.
В бібліотеці вони можуть отримати консультацію щодо пошуку та вибору джерел інформації, можливість роботи з інформаційними ресурсами бібліотеки.

До речі, у нас є віртуальна читальна зала - підбірка книг та журналів у електронному вигляді.
Деякі з них можна знайти тут: Бібліотечка української літератури
Бібліотечка світової літератури.

До послуг наших читачів два комп'ютери з виходом в Інтернет. Учні та педагоги можуть знаходити інформацію, що їх цікавить, в Інтернеті та зберігати її на свої електронні носії. У бібліотеці діє зона Wi Fi.

*Про безпечне використання мережі Інтернет читайте на сторінці
Діти в Інтернеті

Що стосується традиційних носіїв інформації, то бібліотека має велику кількість різноманітних енциклопедій, довідників, словників. Є і електронні видання
Шановні вчителі! У бібліотеці ви можете скористатися картотекою та електронною базою даних "Інформаційне забезпечення навчального процесу"
У пошуку інформації читачам допомагають алфавітний та систематичний каталоги, 14 тематичних картотек. Впроваджено електронний облік підручників та періодичних видань
На сторінках нашого сайту ви можете довідатись про життя бібліотеки, познайомитись з книжковими виставками та новими надходженнями, почитати дитячі журнали, дізнатися про пам'ятні дати та ювілеї письменників, про бібліотечні акції та конкурси.
Наша шкільна бібліотека - це зона психологічного комфорту, де немає напруги, оцінок, журналу. Тут часто відбуваються виставки дитячої творчості (малюнків, кераміки, гобелену, літературної творчості читачів)

В нашій бібліотеці можна:

• взяти цікаву книгу
  • розповісти про книгу, яка сподобалась
  • взяти участь у конкурсах та заходах, які проводить бібліотека
  • підготувати доклад, повідомлення або презентацію
  • знайти в мережі Інтернет потрібну для навчання інформацію
  • взяти участь у створенні веб-сторінки бібліотеки та медіатеки
  • подарувати бібліотеці книгу
  • почитати журнали та енциклопедії
  • просто зробити уроки
Правила нашої бібліотеки